Altın Yatak
Giriş yap Üye Ol

HYBRID-GEL

Her boyun yapısına uygun
jel ile yaratılan benzersiz uyku keyfi


Özellikler
4.900,00TL(KDV Dahil)

369
9
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve iade

VİSCO KONFOR
Visko-elastik malzeme uygulanan basınç ile birlikte vücud şeklini alır. Basıncı indirger, boyun boşluğunu doldurarak destekler. Kılcal damarlara kadar kan dolaşımını rahatlatır. Hjyeniktir. Bakteri ve koku barındırmaz, toz tutmaz.

JEL TEKNOLOJİSİ
3D jel kapsüller vücut ısısını dengeler ve keyifli bir serinlik hissi sunar. Toksik maddelerden arındırılarak geliştirilmiştir, bakteri barındırmaz.

HAVA KANALLARI
3D jel kapsüller arasındaki yollar ve dikey hava kanalları havalandırmayı destekler. Uyku süresince ısının stabil kalmasını sağlar.

ERGONOMİK DESTEK
Doğru yatış pozisyonu için yatak kadar yastığın da başı ve vücudu desteklemesi gerekir. Hafızalı sünger Visko ideal baş ve boyun desteği sağlarken, jel basıncı eşit olarak yayılımını sağlar. Yatış pozsiyonu ne olursa olsun ideal formu kazanarak ihtiyaç duyulan anatomik desteği sunar.

HİJYENİK KILIF
Uyku süresince kaybedilen sıvıyı emerek hızlıca uzaklaşmasını sağlar. Fermuarlı yapısı sayesinde kolaylıkla çıkarılıp, kolaylıkla takılabilir, yastığınızın hijyenini korur.

ISI KONTROLÜ
Bileşenlerinin her bir detayı ve özel tasarımı sayesinde uyku süresince yaşanabilecek ısı değişimini kontrol altına alır. Terleme şikayeti ile uyku bölünmelerini yaşayanlar için eşsiz bir üründür.


Yorumlara buraya gelecek
Taksit seçenekleri buraya gelecek

Firmamız müşteri isteği doğrultusunda tüm kargo firmaları ile de gönderi yapmaktadır.

Ulaşımda ürünlere gelebilecek hasardan kargo şirketi sorumludur. Ürünlere zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapmayı taahhüt ederiz.