SEPET 0
Zen YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%30
İNDİRİM

Orta-yumuşak konfora sahip olan Zen yatak, üst katmanında kullanılan pamuk dolgu ile terlemeyi engeller ve serinlik hissi verir. Bambu lifleri içeren özel kumaşı ipeksi bir yumuşaklık hissi verir. Kumaşın içeriğindeki bambu lifleri nemi hızla emer ve kuruluk sağlar.

Garanti Süresi

2 YIL

ZEN YATAK

cart
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

"Zarif ve Sakin" İki katmanlı yay sistemi içeren “ZEN” yatak, konfor pedi içerisinde bulunan “micro pocket“ yay sistemi ile destek katmanında ise 7 bölgeli paket yay sisteminin birleştirilmesinden oluşan özel bir ergonomik yapıya sahiptir. Yatak yüksekliği 35 cm'dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  5.980 TL
  4.180 TL

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×
  SON BAKILAN
  ÜRÜNLER
  EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
  -