0
Windsor Pillowtop YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%30
İNDİRİM

Flex spring yaylar ile özellikle sert yatak tercih edenler için üretilen Windsor Pillowtop, üzerindeki konfor pedi sayesinde sertliği en konforlu haliyle sunar. Daha da sert bir yüzeyde uyumayı tercih edeceğiniz dönemlerde ise yatağı ters çevirerek pedsiz tarafını kullanabilir, böylece bir yatakla iki farklı derecede sertlik elde etmiş olursunuz.

Garanti Süresi

2 YIL

WİNDSOR PİLLOWTOP YATAK

cart
2.540 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

Windsor Pillowtop, aynı yatakta iki farklı konfor seviyesi arayanlar için tasarlandı. Pedli tarafıyla yumuşak, pedsiz tarafıyla sert yatak sevenlere hitap ediyor. Yatak yüksekliği 29 cm'dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  3.630 TL
  2.540 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×