WINDSOR PILLOWTOP

Aynı yatakta iki farklı konfor seviyesi arayanlar için tasarladığımız Windsor Pillowtop ile yatağın bir tarafında kullandığımız özel pillowtop ped ile orta-sert yatak sevenlere, pedsiz tarafıyla sert yatak sevenlere konfor sunduk.
levelshop
2.035 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
2.910 TL
2.035 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.200 TL
2.035 TL
2.035 TL
2.310 TL
2.134 TL
2.134 TL
2.520 TL
2.332 TL
2.332 TL
2.740 TL
2.530 TL
2.530 TL
2.840 TL
2.629 TL
2.629 TL
2.950 TL
2.730 TL
2.730 TL
3.170 TL
2.928 TL
2.928 TL
3.380 TL
3.126 TL
3.126 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtarak destek vermesi için flex spring teknolojisi kullanarak ürettiğimiz Windsor Pillowtop modelimiz ile uzun yıllar deliksiz bir uyku çekersiniz.

Dayanıklı yapısının yanında tek taraflı olarak kullandığımız konfor ped ile orta sert, pedsiz tarafında ise sert bir yapıya sahip olan Windsor Pillowtop modelimiz size ihtiyacınız olan konforlu uyku ortamını sunar.

Her zevke uyum sağlama özelliğine sahip Windsor Pillowtop ile ister sert bir yatakta ister orta-sert bir yatakta uyuma fırsatına sahip olursunuz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

Flex Spring

Yatak sektöründe en çok kullanılan yay sistemlerinin başında flex spring teknolojisi gelmektedir. Flex spring teknolojisi kullanılan modellerimiz, vücut ağırlığınızı en iyi şekilde dağıtılarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlarken, daha konforlu bir şekilde uyumanıza yardımcı olurlar.

Flex spring, tepesi yuvarlak, kum saati formunda, düğümlü çelik telden üretilen yaydır. Çelik bir konstrüksiyon yardımıyla ve ısıl işlem görmesiyle formlarının bozulmaması ve uzun yıllar deforme olmadan korunması için birbirlerine sarmal tellerle bağlıdırlar.

Elastikiyeti ve dayanıklılığı bir arada sunan flex spring teknolojisi ile vücudunuzun belli bölgelerinde oluşan baskı dağıtılır ve yataktan daha dinç kalkmanız sağlanır.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×