SUBLIME SUPERB

En özel dolgu malzemeleri, Shetland Adası’ndan İngiliz yünü, at kılı, ipek ve moher, 1000’in üzerinde elle dizilmiş özel Vispring paket yaylarının üzerine iki kat olarak serilmiştir.
shop

Yaylar
1,32 mm kalınlığında telden yapılan, 51mm çapında yaylar bağımsız paketler içine yerleştirilir ve petek şeklinde elle dizilir. Metrekarede yaklaşık 840 adet yay bulunur.

Yatak Bordürü
23 cm kalınlığındadır ve elde dikilen dört sıra özel kenar dikişi bulunur. 160x200 ve üzeri boyuttaki yatakların yan tarafında sekiz adet kulp vardır. Yatakların dört yanında hava delikleri bulunur. Kenarlar koruyucu pamuk dolguludur ve kalın dokulu kumaşla çevrilidir.

Dolgu Malzemeleri
İngiliz yünü üzerinde tüy geçirmez pamuklu ince bir kılıf içine doldurulmuş 1.525 g/m2 yoğunluğunda, elde kabartılmış uzun tüylü at kılı, gerçek Shetland Adası yünü, ipek ve moher karışımı bulunur. Bunun üzerinde ise 1.200 g/m2 harmanlanmış Shetland Adası yünü ve pamuk kaplıdır. Bu malzemeler en kaliteli Belçika kumaşı ile kaplanıp keçe ponponlarla düğmelenir.

"Sovereign" DivanYapısı
Hem vidalanmış hem de yapıştırılmış sağlam ahşap çerçevenin üzerine monte edilmiş, pamuklu kılıflar içine elle yerleştirilmiş olan 1344 adet paket yay bulunur. Divan çerçevesi koruyucu dolguyla kaplı olduğu gibi ek koruma için kasa ve kumaşın arasına pamuklu kumaş döşenmiştir.

Divandaki Dolgular ve Döşeme
1.200 g/m2 doğal hindistancevizi lifli pedin üzerinde 1.200 g/m2 harmanlanmış İngiliz yünü ve pamuk bulunur. Koleksiyonumuzdan en kaliteli kaplama veya döşemelik kumaşlarla kaplanır.

BENZER ÜRÜNLER

Vispring Vaatleri

En Rahat Uyku

Rahatlık değişik şekillerde sağlanır. Özel yapılan yayların sağladığı mükemmel destek, gerçek Shetland yünü, ipek, kaşmir gibi kaliteli dolguların sağladığı yumuşaklık ve elle düğmelenmiş yatakların lüks görüntüsü...

Vispring sizin için gerçekten neyin konforlu olduğunu anlamaya zaman ayırır ve uyku saatlerinizin kalitesini artıracak şekilde sunar.


İNCELE

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×