0
Stanford YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%40
İNDİRİM

Stanford içerisinde kullanılan 5 bölgeli paket yay teknolojisi baş, omuz, bel, kalça ve bacak bölgesine farklı derecelerde destek sağlar. Bu sistemdeki ayrı ayrı kılıflara dikilmiş, birbirlerinden bağımsız hareket eden yaylar sayesinde çiftler birbirlerinin hareketlerinden etkilenmez ve rahat uyurlar. Stanford, uyku kalitenizle birlikte yatak keyfinizi de arttırır.

Garanti Süresi

2 YIL

STANFORD YATAK

cart
1.600 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

Vücut şeklini alabilen 5 bölgeli paket yaylar ile üretilen Standford, orta-sert bir yataktır. Vücuda her noktada destek verir. Yatak Yüksekliği 22 cm'dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  2.670 TL
  1.600 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×