STANFORD PLUSH

Stanford Plush’ı, vücudunuzu tümüyle destekleyen 5 zone pocket spring sistemini pamuk dolgu ile harmanlayarak ürettik.
levelshop
1.532 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
2.180 TL
1.532 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
1.657 TL
1.532 TL
1.532 TL
1.732 TL
1.602 TL
1.602 TL
2.006 TL
1.856 TL
1.856 TL
2.381 TL
2.202 TL
2.202 TL
2.597 TL
2.403 TL
2.403 TL
2.789 TL
2.580 TL
2.580 TL
3.247 TL
3.003 TL
3.003 TL
3.854 TL
3.565 TL
3.565 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

5 zone pocket spring teknolojisi farklı sertlikteki yayların ayrı kumaşların içerisine dikilerek birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği yay sistemidir. Her bir yayın ayrı kumaş içerisine dikildiği, sessiz ve birbirlerinden bağımsız olan paket yaylar ile üretilen Stanford Plush modelimiz,uyku esnasında çiftlerin hareketleri birbirlerini etkilemeden uyumasına olanak sağlar.

Vücut ağırlığını dengeli bir şekilde dağıtarak doğal sırt eğrisinin korumasını sağlayan 5 zone pocket spring teknolojisi; bedeninizin ve kaslarınızı rahatlamasını, yatağınızın uzun ömürlü olmasını, yıllarca ilk günkü dayanıklılıkta kullanılmasını sağlar.

İçerisinde kullanılan pamuk dolgusu ile uyku esnasında vücut ısınızı dengeleyip terlemeyi azaltan Stanford Plush ile kesintisiz uyursunuz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

5 Zone Pocket Spring

Yataklarımızı üretirken aradığınız farklı konfor seviyelerini ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullandığımız diğer bir teknoloji de 5 zone pocket spring teknolojisidir.

5 zone pocket spring teknolojisi; farklı sertlikteki yayların ayrı kumaşların içerisine dikilerek birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği yay sistemidir. Her bir yayın ayrı kumaş içerisine dikilmesi daha sessiz olmasını, birbirlerine tellerle bağlı olmamaları da birbirlerinden bağımsız hareket etmelerini sağlar. Böylece bir yayın üzerine binen yük yanındaki diğer yayları etkilemediği için uyku esnasında çiftlerin hareketleri birbirlerini etkilemez.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×