STANFORD

Stanford’u uyku sırasında vücudunuzla uyum içinde hareket ederek sizi her noktada destekleyen 5 zone pocket spring teknolojisiyle ürettik.
levelshop
1.230 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
1.760 TL
1.230 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
1.330 TL
1.230 TL
1.230 TL
1.430 TL
1.320 TL
1.320 TL
1.580 TL
1.460 TL
1.460 TL
1.800 TL
1.660 TL
1.660 TL
1.870 TL
1.730 TL
1.730 TL
2.080 TL
1.920 TL
1.920 TL
2.230 TL
2.060 TL
2.060 TL
2.390 TL
2.210 TL
2.210 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Stanford modelimizde kullandığımız 5 zone pocket spring teknolojisi, diğer pocket spring teknolojileri gibi ayrı ayrı kılıflara dikilmiş birbirlerinden bağımsız hareket eden yay sistemi sayesinde çiftlerin hareketlerinin birbirlerini etkilemesini engelleyerek deliksiz bir uyku sunar.

Yatak üzerinde, baş, omuz, bel, kalça ve bacak olmak üzere vücut ağırlığının 5 farklı bölgeye eşit olarak dağılması için geliştirilen bu sistem sayesinde Stanford modelimiz vücut ağırlığınızın yatak üzerindeki basıncını en aza indirerek yatağa eşit olarak dağıtılması sağlar.

Stanford, uyku kalitenizle birlikte yatak keyfinizi de arttırır.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

5 Zone Pocket Spring

Yataklarımızı üretirken aradığınız farklı konfor seviyelerini ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullandığımız diğer bir teknoloji de 5 zone pocket spring teknolojisidir.

5 zone pocket spring teknolojisi; farklı sertlikteki yayların ayrı kumaşların içerisine dikilerek birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği yay sistemidir. Her bir yayın ayrı kumaş içerisine dikilmesi daha sessiz olmasını, birbirlerine tellerle bağlı olmamaları da birbirlerinden bağımsız hareket etmelerini sağlar. Böylece bir yayın üzerine binen yük yanındaki diğer yayları etkilemediği için uyku esnasında çiftlerin hareketleri birbirlerini etkilemez.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×