SEPET 0
Pure YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%50
İNDİRİM

Yüksek yoğunlukta sünger katmanlarıyla vücudunuzu destekler. Orta ve sert seçenekleri ile istediğiniz konfor seviyesindeki ürüne sahip olmanızı sağlar. Kuştüyü hissiyatını veren sünger katmanı sayesinde eşsiz bir uyku konforu sunar.

Garanti Süresi

2 YIL

PURE YATAK

cart
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

“Sade, rahat ve dayanıklı” Sadelikten vazgeçmeyenler için tasarlanan “PURE” yatak, 7 bölgeli paket yay sistemi sayesinde maksimum konfor sunar. Yatak yüksekliği 26 cm' dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  Sert
  Orta
  ADET
  1.980 TL
  990 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  Pocket Spring Teknolojisi


  Pocket spring teknolojimizde kullandığımız yaylar nispeten daha hafif gerginlikte, düz şekilli, düğümsüz ve ayrı kumaş kılıflar içinde yaylardır.

  Yaylar birbirlerine tellerle bağlı olmadığı için birbirinden bağımsız hareket ederler. Bir yayın üzerine binen yük yanındaki yayları çok etkilemez.

  Hem çok esnektirler hem de ayrı kılıflar içinde oldukları için sessizdirler.

  Paket yayların bağımsız hareket özelliği, uyku sırasında bir eşin hareketlerinin diğerini etkilememesini sağlar.

  Vücut ağırlığını dengeli dağıtması doğal sırt eğrisini korumasını sağlar ve omurgaya uyum gösterir.


  İNCELE

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×
  SON BAKILAN
  ÜRÜNLER
  EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
  -