PEARL MEDIUM

İhtiyacınız olan uyku konforunu ve desteği en üst seviyelerde sunabilmek için ürettiğimiz Pearl Medium modelimizde micro pocket spring sisteminin konforu ile doğal malzemelerin üstün karakteristik özelliklerini bir araya getirdik.
levelshop
2.025 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
2.880 TL
2.025 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.189 TL
2.025 TL
2.025 TL
2.406 TL
2.225 TL
2.225 TL
2.922 TL
2.703 TL
2.703 TL
3.213 TL
2.972 TL
2.972 TL
3.663 TL
3.388 TL
3.388 TL
3.879 TL
3.588 TL
3.588 TL
4.371 TL
4.043 TL
4.043 TL
4.903 TL
4.536 TL
4.536 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Normal pocket spring sisteminden daha küçük çaplı yaylara sahip olan micro pocket spring teknolojimiz sayesinde yatak başına düşen yay sayısını arttırarak vücudunuzu her noktadan destekleyen Pearl Medium modelimiz ile sabahları dinlenmiş uyanırsınız.

İçerisindeki yayların ayrı ayrı kumaş kılıflara dikilerek birbirlerinden bağımsız olarak hareket etme özellikleri ile micro pocket spring teknolojisi uyku esnasında çiftlerin hareketlerini iletmez, böylece uykunuz bölünmeden saha rahat uyursunuz.

Pearl Medium modelimiz ayrıca içerdiği pamuk sayesinde vücut ısınızı dengelerken hava ve nem transferi yapar, terlemeyi azaltır.

Mükemmel bir uyku için ihtiyacınız olan konforu, orta-sert seviyesinde olan Pearl Medium’da bulabilirsiniz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Micro Pocket Spring

Micro pocket spring teknolojisinde yaylar birbirlerinden bağımsız olarak hareket etmelerine olanak veren ayrı kumaşların çerisinde yer alır. Bu yayların çapları normal paket yaylara göre daha küçüktür. Bu sayede birim alana düşen yay sayısı ve yayların esnekliği artar, m²’de 528 adet yay bulunmaktadır. Micro pocket spring teknolojisi en rahat yatak sistemlerinden biridir.

Esneklik seviyesi ile vücudunuzu destekleyen micro pocket spring sistemi, sessiz paket yapısı sayesinde kusursuz konfor sağlar. Yaylar birbirinden bağımsız hareket ettikleri için çiftlerin hareketleri birbirini etkilemez.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×