PEARL FIRM

Alışılagelmiş yaylı yataklardan farklı, sert yatak tercih edenler için özel olarak tasarladığımız Pearl Firm modelimiz ile micro pocket spring teknolojisinin mükemmel desteğini ve pamuğun sağlığını bir araya getirdik.
levelshop
1.856 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
2.640 TL
1.856 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.006 TL
1.856 TL
1.856 TL
2.231 TL
2.064 TL
2.064 TL
2.689 TL
2.487 TL
2.487 TL
2.964 TL
2.741 TL
2.741 TL
3.430 TL
3.173 TL
3.173 TL
3.630 TL
3.357 TL
3.357 TL
4.029 TL
3.727 TL
3.727 TL
4.570 TL
4.228 TL
4.228 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Micro pocket spring teknolojisinin birbirinden bağımsız hareket eden, ayrı kumaş kılıflardaki küçük çaplı esnek yayları vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtarak doğal sırt eğrinizi korurken sessiz pocket spring yapısı sayesinde kusursuz konfor sağlar.

Pearl Firm modelimizde kullandığımız yumuşak bir doğal malzeme olan pamuk, hava sirkülasyonu sağlayarak vücut ısınızı dengelerken size doğal ve serin bir uyku ortamı oluşturur.

Günün yorgunluğunu sert yatakta uyuyarak atmayı sevenler için ürettiğimiz, vücut ısısını ve nemi dengeleyerek terlemeyi azaltan Pearl Firm ile güne daha enerjik uyanırsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Micro Pocket Spring

Micro pocket spring teknolojisinde yaylar birbirlerinden bağımsız olarak hareket etmelerine olanak veren ayrı kumaşların çerisinde yer alır. Bu yayların çapları normal paket yaylara göre daha küçüktür. Bu sayede birim alana düşen yay sayısı ve yayların esnekliği artar, m²’de 528 adet yay bulunmaktadır. Micro pocket spring teknolojisi en rahat yatak sistemlerinden biridir.

Esneklik seviyesi ile vücudunuzu destekleyen micro pocket spring sistemi, sessiz paket yapısı sayesinde kusursuz konfor sağlar. Yaylar birbirinden bağımsız hareket ettikleri için çiftlerin hareketleri birbirini etkilemez.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×