OXFORD PLUSH

Oxford Plush modelimizi yumuşak yatak sevenler için özel olarak ürettik. En yumuşak modellerimizden biri olan Oxford Plush modelimizde flex spring sisteminin dayanıklı yapısı ile pamuğun doğal karakteristik özelliklerini bir arada kullandık.
levelshop
1.440 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
2.050 TL
1.440 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
1.557 TL
1.440 TL
1.440 TL
1.598 TL
1.479 TL
1.479 TL
1.923 TL
1.779 TL
1.779 TL
2.273 TL
2.102 TL
2.102 TL
2.473 TL
2.287 TL
2.287 TL
2.622 TL
2.426 TL
2.426 TL
3.089 TL
2.857 TL
2.857 TL
3.630 TL
3.357 TL
3.357 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Flex spring sisteminin dayanıklı ve sağlam çelik yapısı ile üretilen Oxford Plush modelimiz diğer yay sistemlerinde olduğu gibi vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtarak omurganıza uyum sağlar ve vücudunuzu destekler.

İçerdiği doğal pamuk sayesinde Oxford Plush modelimiz hava ve nem transferi yaparken, termeyi azaltmaya yardımcı olarak size sağlıklı ve konforlu bir uyku ortamı sunar.

Sağlıklı, konforlu ve kesintisiz bir uyku keyfi sunan Oxford Plush ile bulutların üzerinde uyursunuz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Flex Spring

Yatak sektöründe en çok kullanılan yay sistemlerinin başında flex spring teknolojisi gelmektedir. Flex spring teknolojisi kullanılan modellerimiz, vücut ağırlığınızı en iyi şekilde dağıtılarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlarken, daha konforlu bir şekilde uyumanıza yardımcı olurlar.

Flex spring, tepesi yuvarlak, kum saati formunda, düğümlü çelik telden üretilen yaydır. Çelik bir konstrüksiyon yardımıyla ve ısıl işlem görmesiyle formlarının bozulmaması ve uzun yıllar deforme olmadan korunması için birbirlerine sarmal tellerle bağlıdırlar.

Elastikiyeti ve dayanıklılığı bir arada sunan flex spring teknolojisi ile vücudunuzun belli bölgelerinde oluşan baskı dağıtılır ve yataktan daha dinç kalkmanız sağlanır.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×