0
Oxford Eurotop YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%30
İNDİRİM

İçerdiği doğal Talalay Lateks’in açık hücreli yapısı ile hava ve nem transferi yapan Oxford Eurotop, terlemeyi azaltmaya yardımcı olur. Uyku esnasında rahat hareket etmenizi sağlar. Dayanıklı flex spring yaylar, vücut ağırlığınızı eşit dağıtken, Talalay Lateks, vücudunuzu her noktadan destekler. Konfor katmanında kullanılan doğal pamuk dolgu ise, size konforlu bir uyku ortamı sunar.

Garanti Süresi

2 YIL

OXFORD EUROTOP YATAK

cart
2.980 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

Oxford Eurotop'u, orta-sert yatak tercih edenler için üretildi. Üst kısmındaki doğal Talalay Lateks ve pamuktan oluşan ped ile konfor sağlandı. Yatak yüksekliği 32 cm'dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  4.260 TL
  2.980 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×