OXFORD EUROTOP

Kusursuz bir uyku için orta-sert yataktan vazgeçemeyenlere özel ürettiğimiz Oxford Eurotop’un üst kısmında kauçuk ağacından üretilen, ekstra konfor sağlayan doğal Talalay Lateks içeren pede yer verdik.
levelshop
2.560 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
3.200 TL
2.560 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.270 TL
2.560 TL
2.560 TL
3.010 TL
2.780 TL
2.780 TL
3.480 TL
3.220 TL
3.220 TL
3.960 TL
3.660 TL
3.660 TL
4.200 TL
3.880 TL
3.880 TL
4.430 TL
4.100 TL
4.100 TL
4.910 TL
4.540 TL
4.540 TL
5.380 TL
4.980 TL
4.980 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

İçerdiği doğal Talalay Lateks’in açık hücreli yapısı sayesinde hava ve nem transferi yapan Oxford Eurotop modelimiz terlemeyi azaltmaya yardımcı olurken uyku esansında rahat dönüp hareket etmenizi sağlar.

Ekstra konfor sağlamak amacı ile doğal Talalay Lateks ile harmanlanarak kullanılan dayanıklı flex spring teknolojisi ile Oxford Eurotop modelimiz vücudunuzun ağırlığını eşit dağıtırken size konforlu bir uyku ortamı sunar.

Oxford Eurotop konfor katmanında doğal Talalay Lateks ile birlikte kullanılan doğal pamuk dolgusu ekstra hava sirkülasyonu sağlayarak size doğal bir uyku ortamı sunar.

Doğal Talalay Lateks içeren ped ile vücudunuzun şeklini alan, pamuk katmanıyla daha iyi bir uyku konforu sağlayan Oxford Eurotop ile vazgeçemeyeceğiniz bir uyku deneyimi yaşarsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×