OTTOMAN

Sert yatak tercih edenler için tasarladığımız Ottoman’da, flex spring sisteminin vücuda destek veren dayanıklı çelik yapısını, yatağın her iki tarafına entegre ettiğimiz konfor pedleriyle destekledik.
levelshop
1.871 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
2.660 TL
1.871 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.023 TL
1.871 TL
1.871 TL
2.090 TL
1.933 TL
1.933 TL
2.331 TL
2.156 TL
2.156 TL
2.556 TL
2.364 TL
2.364 TL
3.047 TL
2.818 TL
2.818 TL
3.280 TL
3.034 TL
3.034 TL
3.705 TL
3.427 TL
3.427 TL
4.496 TL
4.158 TL
4.158 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Flex spring teknolojisi kullanarak ürettiğimiz Ottoman modelimiz, vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtırken sırt eğrinizi korur ve destekler. Flex spring teknolojisinin çelik yapısı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan ihtiyacınız olan uyku konforunu sunan Ottoman ile deliksiz bir uyku çekersiniz.

Dayanıklı yapısının yanında her iki tarafında kullandığımız konfor pedlerimiz ile Ottoman modelimiz size konforlu sert bir uyku ortamı sunar.

Yeni kapitone deseni ile yatak odanıza şıklık katan ve sert yatak anlayışına farklı bir boyut kazandıran Ottoman ile konforlu ve deliksiz bir şekilde uyursunuz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Flex Spring

Yatak sektöründe en çok kullanılan yay sistemlerinin başında flex spring teknolojisi gelmektedir. Flex spring teknolojisi kullanılan modellerimiz, vücut ağırlığınızı en iyi şekilde dağıtılarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlarken, daha konforlu bir şekilde uyumanıza yardımcı olurlar.

Flex spring, tepesi yuvarlak, kum saati formunda, düğümlü çelik telden üretilen yaydır. Çelik bir konstrüksiyon yardımıyla ve ısıl işlem görmesiyle formlarının bozulmaması ve uzun yıllar deforme olmadan korunması için birbirlerine sarmal tellerle bağlıdırlar.

Elastikiyeti ve dayanıklılığı bir arada sunan flex spring teknolojisi ile vücudunuzun belli bölgelerinde oluşan baskı dağıtılır ve yataktan daha dinç kalkmanız sağlanır.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×