ORCHID

ORCHID… Kesintisiz bir uyku keyfi…
levelshop
5.575 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
7.920 TL
5.575 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
6.027 TL
5.575 TL
5.575 TL
6.385 TL
5.906 TL
5.906 TL
7.309 TL
6.761 TL
6.761 TL
8.716 TL
8.063 TL
8.063 TL
9.507 TL
8.794 TL
8.794 TL
10.040 TL
9.287 TL
9.287 TL
11.896 TL
11.004 TL
11.004 TL
14.411 TL
13.330 TL
13.330 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Orchid yatağımızı uyku esnasındaki hareketlerinize tamamen cevap veren, omurga yükünüzü azaltarak size en sağlıklı ve konforlu uyku keyfini sunan doğal Talalay Lateks bloğundan ürettik.

Toplam yatak yüksekliği 21 cm olan Orchid’in içindeki 18 cm'lik doğal Talalay Lateks bloğu üstün karakteristik özellikleri ve açık hücre yapısı sayesinde ısı, hava ve nem transferinin en üst seviyede gerçekleşmesini sağlayarak size en konforlu uykuyu sunar.

İçerdiği doğal Talalay Lateks sayesinde Orchid, çiftlerin hareketlerini iletmez ve kesintisiz bir uyku keyfi sunar. Sessiz yapısına ek olarak dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanmanıza olanak sağlar.

Yumuşak yatak sevenler için tasarlanan, gözenekli yapısıyla kendi kendini havalandıran Orchid ile sağlıklı uykuya kavuşursunuz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Dunlopillo Yastıklar

Üstün konfor, nefes alabilirlik ve lüks bir uyku hissi…

Rahat bir uyku için seçtiğiniz yatak ile birlikte yastık ve diğer uyku tamamlayıcılarını bir bütün olarak düşünmek gerekir. Vücudunuzu tam istediğiniz gibi destekleyen, ideal sertlikteki yatağınızda size uygun olmayan bir yastık ile uyumaya çalıştığınızda yatağınızdan da uykunuzdan da tam verim alamayabilirsiniz. Mükemmel bir uyku için size en uygun uyku ürünlerini seçtiğinizden emin olmalısınız.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×