SEPET 0
Matilda YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%20
İNDİRİM

Matilda, doğal Talalay Lateks, tay tüyü ve pamuk gibi doğal malzemelerle el yapımı olarak üretildi. hava sirkülasyonu sağlayan ve vücudun şeklini alan doğal Talalay Lateks, Matilda'nın içinde bulunan paket yaylar ile uyumlu içinde çalışarak vücuda her noktadan destek verir ve omurganızın doğal formunu korumasına yardımcı olur. Bu doğal yatağı kaplayan yine doğal ve üstün kaliteli pamuk viskon kumaş ise uyku keyfinizi katlayacaktır.

Garanti Süresi

2 YIL

MATİLDA YATAK

cart
Stokta Mevcut
Planlanan Teslim Tarihi :

Matilda, usta işçilikle tamamen elde orta-sert olarak hazırlandı. İçindeki doğal malzemeler ile uyku keyfinizi farklı bir boyuta taşır. Yatak yüksekliği 24 cm'dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  Sert
  Orta
  Sert / Orta
  Sert / Sert
  Orta / Orta
  ADET
  16.880 TL
  13.500 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×
  SON BAKILAN
  ÜRÜNLER
  EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
  -