MATILDA

Matilda, usta ellerin emeğiyle hazırlandı.
levelshop
9.550 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
13.650 TL
9.550 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
10.320 TL
9.550 TL
9.550 TL
10.970 TL
10.150 TL
10.150 TL
11.610 TL
10.750 TL
10.750 TL
12.910 TL
11.950 TL
11.950 TL
14.210 TL
13.150 TL
13.150 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Tamamen elde dikilen Matilda yatağımızda hava sirkülasyonu sağlayandoğal Talalay Lateks, tay tüyü ve pamuğu kullanarak sizlere konforlu uykular sunuyoruz.

Pocket spring sistemi ile vücudunuz doğru noktalardan desteklenirken Matilda’nın doğal viskon kumaşıyla uykunuzu rahatlıkla alırsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

Signature Collection

Yeni Signature Collection serimize yer alan her bir modellerimiz % 100 el işçiliği ile sizin için size özel üretilmektedir. En mükemmel uyku konforu için isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekten gurur duyuyoruz.

Tüm el yapımı yataklarımız eşsiz altın Yatak konforunu ve lüksünü sunar. Kaliteli ve sağlıklı bir uyku için tüm ihtiyaçlarınıza en uygun konfor seviyelerinde farklı dolgu malzemeleri ve teknolojileri ile üretilen el yataklarımızı mutlaka denemelisiniz.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×