KLASİK

Flex spring teknolojisi kullanarak ürettiğimiz Klasik yatak modelimiz ile kaliteli uyku konforunu en ekonomik şekilde sunduk.
levelshop
637 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
910 TL
637 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
689 TL
637 TL
637 TL
749 TL
693 TL
693 TL
817 TL
756 TL
756 TL
939 TL
868 TL
868 TL
1.007 TL
931 TL
931 TL
1.090 TL
1.008 TL
1.008 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Klasik modelimizde kullandığımız flex spring teknolojisi vücudunuza ve doğal bel eğrinize doğru desteği sağlayarak uyku konforunuzu arttırır. Flex spring teknolojisinin dayanıklı çelik yapısı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanabileceğiniz Klasik modelimiz ile güne dinlenmiş uyanırsınız.

Sabahları keyifli bir şekilde uyanmanıza yardımcı olan Klasik ile alıştığınız konforu sürdürürsünüz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Flex Spring

Yatak sektöründe en çok kullanılan yay sistemlerinin başında flex spring teknolojisi gelmektedir. Flex spring teknolojisi kullanılan modellerimiz, vücut ağırlığınızı en iyi şekilde dağıtılarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlarken, daha konforlu bir şekilde uyumanıza yardımcı olurlar.

Flex spring, tepesi yuvarlak, kum saati formunda, düğümlü çelik telden üretilen yaydır. Çelik bir konstrüksiyon yardımıyla ve ısıl işlem görmesiyle formlarının bozulmaması ve uzun yıllar deforme olmadan korunması için birbirlerine sarmal tellerle bağlıdırlar.

Elastikiyeti ve dayanıklılığı bir arada sunan flex spring teknolojisi ile vücudunuzun belli bölgelerinde oluşan baskı dağıtılır ve yataktan daha dinç kalkmanız sağlanır.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×