IMPERIAL

Sert yatak sevenler için tasarladığımız Imperial içerdiği doğal Talalay Lateks katmanı ile birlikte kullandığımız 5 zone pocket spring teknolojisi ile size mükemmel bir uyku konforu sunar.
levelshop
3.780 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
5.400 TL
3.780 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
4.090 TL
3.780 TL
3.780 TL
4.400 TL
4.070 TL
4.070 TL
4.940 TL
4.570 TL
4.570 TL
5.660 TL
5.240 TL
5.240 TL
5.940 TL
5.500 TL
5.500 TL
6.320 TL
5.850 TL
5.850 TL
6.880 TL
6.370 TL
6.370 TL
7.460 TL
6.900 TL
6.900 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

5 zone pocket spring sistemini ve Talalay Lateks katmanlarını birlikte kullanıldığımız Imperial ile farklı vücut tiplerine aynı konforu sağladık.

5 zone pocket spring teknolojisi ile Imperial baş, omuz, bel, kalça ve bacak olmak üzere 5 noktada toplanan basıncı dengeli bir şekilde dağıtarak sırt eğrinize destek verir.

Çiftlerin uyku esnasında birbirlerinden etkilenmeden daha kaliteli ve kesintisiz uyumalarına yardımcı olan Imperial ile partnerinizin uykusundaki dönüş hareketlerini hissetmeden, rahatça uyursunuz.

Imperial ile her uykudan dinlenmiş kalkar, güne her zaman enerjik başlarsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo Yastıklar

Üstün konfor, nefes alabilirlik ve lüks bir uyku hissi…

Rahat bir uyku için seçtiğiniz yatak ile birlikte yastık ve diğer uyku tamamlayıcılarını bir bütün olarak düşünmek gerekir. Vücudunuzu tam istediğiniz gibi destekleyen, ideal sertlikteki yatağınızda size uygun olmayan bir yastık ile uyumaya çalıştığınızda yatağınızdan da uykunuzdan da tam verim alamayabilirsiniz. Mükemmel bir uyku için size en uygun uyku ürünlerini seçtiğinizden emin olmalısınız.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×