IMPERIAL

Sert yatak sevenler için tasarladığımız Imperial içerdiği doğal Talalay Lateks katmanı ile birlikte kullandığımız 5 zone pocket spring teknolojisi ile size mükemmel bir uyku konforu sunar.
levelshop
3.770 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
5.390 TL
3.770 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
4.080 TL
3.770 TL
3.770 TL
4.490 TL
4.153 TL
4.153 TL
5.320 TL
4.919 TL
4.919 TL
6.140 TL
5.685 TL
5.685 TL
6.560 TL
6.068 TL
6.068 TL
6.970 TL
6.450 TL
6.450 TL
7.800 TL
7.216 TL
7.216 TL
8.630 TL
7.982 TL
7.982 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

5 zone pocket spring sistemini ve Talalay Lateks katmanlarını birlikte kullanıldığımız Imperial ile farklı vücut tiplerine aynı konforu sağladık.

5 zone pocket spring teknolojisi ile Imperial baş, omuz, bel, kalça ve bacak olmak üzere 5 noktada toplanan basıncı dengeli bir şekilde dağıtarak sırt eğrinize destek verir.

Çiftlerin uyku esnasında birbirlerinden etkilenmeden daha kaliteli ve kesintisiz uyumalarına yardımcı olan Imperial ile partnerinizin uykusundaki dönüş hareketlerini hissetmeden, rahatça uyursunuz.

Imperial ile her uykudan dinlenmiş kalkar, güne her zaman enerjik başlarsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo Yastıklar

Üstün konfor, nefes alabilirlik ve lüks bir uyku hissi…

Rahat bir uyku için seçtiğiniz yatak ile birlikte yastık ve diğer uyku tamamlayıcılarını bir bütün olarak düşünmek gerekir. Vücudunuzu tam istediğiniz gibi destekleyen, ideal sertlikteki yatağınızda size uygun olmayan bir yastık ile uyumaya çalıştığınızda yatağınızdan da uykunuzdan da tam verim alamayabilirsiniz. Mükemmel bir uyku için size en uygun uyku ürünlerini seçtiğinizden emin olmalısınız.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×