SEPET 0
Harmony YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%30
İNDİRİM

Doğal Lateksin ergonomik yapısı sayesinde kendinizi kesintisiz olarak rahat hissedeceksiniz. Doğal lateks hava gözenekli yapısı ile yatağınızın kullanım süresini uzatır, ayrıca bakteri ve mite oluşumunu engeller. Doğal pamuk katmanı ise terlemeyi önler ve serinlik hissi verir. Üst kumaşında kullanılan Aloe vera kumaş yoğun tempo, stress ve yorgunluktan kaynaklanan uyku sorunlarının çözümünü destekler. Rahatlatıcı etkisi ile her yeni güne enerjik başlamanızı sağlar. Tek taraflı ve dayanıklı yapısı ile yatağın dönemsel ters-düz yapılmasını gerektirmez bu şekilde uzun yıllar kullanılabilir.

Garanti Süresi

2 YIL

HARMONY YATAK

cart
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

“Uyumlu ve Doğal“ Doğallık olmazsa olmazınız ise “Harmony” doğal lateks yatak tam size göre. Yatağında orta-sert bir konfor beklentisi olanlar için doğal lateks, doğal pamuk ve 7 bölgeli paket yay sisteminin eşsiz uyumu sizi bekliyor. Yatak yüksekliği 33 cm' dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  4.520 TL
  3.160 TL

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×
  SON BAKILAN
  ÜRÜNLER
  EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
  -