FIRMREST

Firmrest… Sağlıklı bir uyku için doğal bir yatak…
levelshop
4.744 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
6.740 TL
4.744 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
5.128 TL
4.744 TL
4.744 TL
5.461 TL
5.052 TL
5.052 TL
6.277 TL
5.806 TL
5.806 TL
7.476 TL
6.915 TL
6.915 TL
8.084 TL
7.477 TL
7.477 TL
8.541 TL
7.901 TL
7.901 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Hareketli sistemler üzerinde kullanılmak üzere ürettiğimiz, 17cm’lik yatak yüksekliğinin 15 cm’i doğal Talalay Lateks bloğundan oluşan Firmrest’te sağlık ve konforu buluşturduk.

Esnek ve ergonomik bir yapıya sahip olan Firmrest yatağımız ile hem hareketli sistemlerin konforunu yaşayabilir hem de doğal Talalay Lateks’in üstün özellikleri sayesinde mükemmel uykunun keyfini çıkarabilirsiniz. Vücudunuzun ağırlığını dengeli bir şekilde dağıtarak sırt eğrinizi desteklemeye yardımcı olan Firmrest ile güne dinlenmiş başlarsınız.

Doğal Talalay Lateks’in açık hücre yapısı ile hava, ısı ve nem transferi yapabilen Firmrest ile her koşulda nefes alan bir yatak tercih etmiş olursunuz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Dunlopillo Yastıklar

Üstün konfor, nefes alabilirlik ve lüks bir uyku hissi…

Rahat bir uyku için seçtiğiniz yatak ile birlikte yastık ve diğer uyku tamamlayıcılarını bir bütün olarak düşünmek gerekir. Vücudunuzu tam istediğiniz gibi destekleyen, ideal sertlikteki yatağınızda size uygun olmayan bir yastık ile uyumaya çalıştığınızda yatağınızdan da uykunuzdan da tam verim alamayabilirsiniz. Mükemmel bir uyku için size en uygun uyku ürünlerini seçtiğinizden emin olmalısınız.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×