EMBRACE V4

Visco dokunuşu Talalay Lateks konforuyla…Türkiye’de ilk ve tek…Talalay Embrace; Talalay Lateks’in tüm üstün karakteristik özelliklerine ek olarak viscoelastik yapıya sahip eşsiz bir malzemedir. Özgün bir teknoloji ürünü olan Embrace, visco hissiyatını uzun ömürlü ve hava alabilen Talalay Lateks ile bir arada sunar.
levelshop
2.395 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
3.400 TL
2.395 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.589 TL
2.395 TL
2.395 TL
2.864 TL
2.649 TL
2.649 TL
3.397 TL
3.142 TL
3.142 TL
3.929 TL
3.635 TL
3.635 TL
4.163 TL
3.850 TL
3.850 TL
4.462 TL
4.128 TL
4.128 TL
5.003 TL
4.628 TL
4.628 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Açık hücre yapısı sayesinde nefes alan, uyku esnasında vücudunuzun hareketlerine uyum sağlayan Embrace V4’ü orta-sert yatak tercih edenler için ürettik.

Viscoelastik yapısı sayesinde sizi her noktadan destekleyen Embrace V4, kolay hareket etmenizi sağlayarak kaslarınıza gereksiz baskı uygulanmasını önler.

Embrace V4 ile her uykudan dinlenmiş kalkar, güne her zaman enerjik başlarsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Talalay Embrace

Dünya’da ilk ve tek!

Yepyeni Bir Uyku Konforu: Talalay Embrace

Sevdiğiniz yatakta gömülme hissini en doğal haliyle sunan Talalay Embrace, aynı zamanda doğal Talalay Lateks’in tüm üstün karakteristik özelliklerini barındırır.

Embrace özgün bir teknolojidir çünkü visco elastik süngerin avantajlarını dayanıklı ve uzun ömürlü hava alabilen Talalay Lateks ile bir arada sunar. Yeni Talalay Embrace teknolojisi ile üretilen yataklarımız esnek yapıları sayesinde vücut şeklinizi alır ve sizi sarar.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×