SEPET 0
Embrace V10 YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%50
İNDİRİM

Viscoelastik yapısı sayesinde sizi her noktadan destekleyen Embrace V10, kolay hareket etmenizi sağlayarak kaslarınıza gereksiz baskı uygulanmasını önler. Embrace V10 ile her uykudan dinlenmiş kalkar, güne her zaman enerjik başlarsınız. Dünya’da ilk ve tek! Yepyeni Bir Uyku Konforu: Talalay Embrace... Sevdiğiniz yatakta gömülme hissini en doğal haliyle sunan Talalay Embrace, aynı zamanda doğal Talalay Lateks’in tüm üstün karakteristik özelliklerini barındırır. Embrace özgün bir teknolojidir çünkü visco elastik süngerin avantajlarını dayanıklı ve uzun ömürlü hava alabilen Talalay Lateks ile bir arada sunar. Yeni Talalay Embrace teknolojisi ile üretilen yataklarımız esnek yapıları sayesinde vücut şeklinizi alır ve sizi sarar. Açık hücre yapısı sayesinde uyku sırasında hava, nem ve ısı transferi yaparak bakteri oluşumunu ve terlemeyi önler.

Garanti Süresi

2 YIL

EMBRACE V10 YATAK

cart
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

Viscoelastik yapısı sayesinde sizi her noktadan destekleyen Embrace V10, kolay hareket etmenizi sağlayarak kaslarınıza gereksiz baskı uygulanmasını önler. Embrace V10ile her uykudan dinlenmiş kalkar, güne her zaman enerjik başlarsınız. Yatak yüksekliği 22 cm'dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  8.520 TL
  4.260 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×
  SON BAKILAN
  ÜRÜNLER
  EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
  -