EMBRACE V1

Visco dokunuşu Talalay Lateks konforuyla…Türkiye’de ilk ve tek… Talalay Embrace; size yatakta gömülme hissini en doğal haliyle sunarken aynı zamanda Talalay Lateks’in tüm üstün özelliklerini barındırır.
levelshop
3.170 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
4.520 TL
3.170 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
3.430 TL
3.170 TL
3.170 TL
3.720 TL
3.440 TL
3.440 TL
4.390 TL
4.060 TL
4.060 TL
4.950 TL
4.580 TL
4.580 TL
5.260 TL
4.870 TL
4.870 TL
5.640 TL
5.220 TL
5.220 TL
6.270 TL
5.800 TL
5.800 TL
6.840 TL
6.330 TL
6.330 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Talalay Embrace V1 yatağımız esnek yapısı sayesinde yattığınızda vücudunuzun şeklinizi alarak sizi saran benzersiz bir üründür. Açık hücre yapısı sayesinde uyku sırasında hava, nem ve ısı transferi yaparak bakteri oluşumunu ve terlemeyi önler.

Lateksin kalitesinden vazgeçmeden visco rahatlığını yaşamak isteyenler için ürettiğimiz Embrace V1’de, yumuşak yatak sevenler için pocket spring konforunu yeni teknolojimiz Embrace ile buluşturduk.

Açık hücre yapısıyla pocket spring konforunun bir araya geldiği Embrace V1’le vücudunuzun her noktadan sarılarak desteklendiğini, şimdiye kadar deneyimlediğiniz uyku konforunun çok daha yükseğe taşındığını hissedersiniz.

Embrace V1 ile her uykudan dinlenmiş kalkar, güne her zaman enerjik başlarsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Embrace

Dünya’da ilk ve tek!

Yepyeni Bir Uyku Konforu: Talalay Embrace

Sevdiğiniz yatakta gömülme hissini en doğal haliyle sunan Talalay Embrace, aynı zamanda doğal Talalay Lateks’in tüm üstün karakteristik özelliklerini barındırır.

Embrace özgün bir teknolojidir çünkü visco elastik süngerin avantajlarını dayanıklı ve uzun ömürlü hava alabilen Talalay Lateks ile bir arada sunar. Yeni Talalay Embrace teknolojisi ile üretilen yataklarımız esnek yapıları sayesinde vücut şeklinizi alır ve sizi sarar.


İNCELE

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×