DUNLOPPER PED

%100 doğal Talalay Lateks’ten ürettiğimiz Dunlopper ped ile kendinizi yeni bir yatakta, bulutlar üstünde uyuyor gibi hissedeceksiniz. Yatağınızı daha konforlu ve sağlıklı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz Dunlopper pedimiz tüm üstün Talalay Lateks özelliklerini taşır. Açık hücreli yapısı sayesinde Talalay Lateks yataklarımız ile aynı özellikleri göstererek size daha konforlu bir uyku ortamı sunar.
levelshop
2.191 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
2.800 TL
2.191 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.420 TL
2.235 TL
2.191 TL
2.580 TL
2.383 TL
2.336 TL
2.960 TL
2.736 TL
2.682 TL
3.430 TL
3.170 TL
3.107 TL
3.620 TL
3.350 TL
3.283 TL
3.830 TL
3.540 TL
3.470 TL
4.200 TL
3.880 TL
3.803 TL
4.570 TL
4.230 TL
4.146 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Yatak pedleri genel olarak mevcut yatakların yüksekliğini arttırmak ve sertlik derecesini değiştirmek için kullanılırken Dunlopper pedimiz bu özelliklerin yanında üstün Talalay Lateks özellikleri ile vücudunuzdaki baskıyı dengeli bir şekilde dağıtarak destekler, size daha sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Uyku esnasında rahat hareket edemez ve dönemezseniz uyku kaliteniz azalabilir. Doğal Talalay Lateks özellikleri ile Dunlopper ped vücudunuza uyum sağlayarak uyku esnasında daha rahat hareket etmenizi sağlar.

Doğal Talalay Lateks’in açık hücreli yapısı hijyenik ve sağlıklı bir uyku sunmanın yanı sıra hava ve nem transferi yaparak nefes alır, serin kalmanızı sağlar. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Deforme olmadan uzun yıllar farklı yataklarda ve zeminlerde kullanabilirsiniz.

Dunlopper görselinde Ascot yatak ve baza ile kullanılmıştır. Fiyat Ascot yatak ve baza fiyatını içermez.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo Yastıklar

Üstün konfor, nefes alabilirlik ve lüks bir uyku hissi…

Rahat bir uyku için seçtiğiniz yatak ile birlikte yastık ve diğer uyku tamamlayıcılarını bir bütün olarak düşünmek gerekir. Vücudunuzu tam istediğiniz gibi destekleyen, ideal sertlikteki yatağınızda size uygun olmayan bir yastık ile uyumaya çalıştığınızda yatağınızdan da uykunuzdan da tam verim alamayabilirsiniz. Mükemmel bir uyku için size en uygun uyku ürünlerini seçtiğinizden emin olmalısınız.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×