DREAM

DREAM... Kesintisiz bir uyku keyfi...
levelshop
6.100 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
7.630 TL
6.100 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
6.590 TL
6.100 TL
6.100 TL
7.230 TL
6.690 TL
6.690 TL
8.490 TL
7.860 TL
7.860 TL
9.760 TL
9.030 TL
9.030 TL
10.390 TL
9.615 TL
9.615 TL
11.020 TL
10.200 TL
10.200 TL
12.280 TL
11.370 TL
11.370 TL
13.550 TL
12.540 TL
12.540 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Dream, içerisindeki doğal Talalay Lateks, üstün karakteristik özellikleri ve açık hücre yapısı sayesinde ısı, hava ve nem transferinin en üst seviyede gerçekleşmesini sağlayarak size en konforlu uykuyu sunar. Doğal Talalay Lateks sayesinde Dream, çiftlerin hareketlerini birbirine iletmez ve kesintisiz bir uyku keyfi sunar. Sessiz yapısına ek olarak, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanmanıza olanak sağlar. Gözenekli yapısıyla kendi kendini havalandıran Dream ile sağlıklı uykuya kavuşursunuz.

TENCEL kumaşı ile aradığınız doğallığı tamamlar. Tencel kumaş okaliptus ağacı özlerinden elde edilen doğal bir selülözik liftir. Uyku ortamına serinlik ve ferahlık hissi verir. %65 oranında nemi hızla vücuttan uzaklaştırır. Fermuarlı kılıfı çıkarılıp yıkanabilir.

Yatak yüksekliği: 22 cm'dir.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo Yastıklar

Üstün konfor, nefes alabilirlik ve lüks bir uyku hissi…

Rahat bir uyku için seçtiğiniz yatak ile birlikte yastık ve diğer uyku tamamlayıcılarını bir bütün olarak düşünmek gerekir. Vücudunuzu tam istediğiniz gibi destekleyen, ideal sertlikteki yatağınızda size uygun olmayan bir yastık ile uyumaya çalıştığınızda yatağınızdan da uykunuzdan da tam verim alamayabilirsiniz. Mükemmel bir uyku için size en uygun uyku ürünlerini seçtiğinizden emin olmalısınız.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×