DEVONSHIRE

Vispring ödüllü koleksiyonuna Devonshire modelini katarak tümüyle yün bir yatak yarattı.
shop

Bu yeni tasarımda her bir yatak platinyum sertifikalı saf yün ile elle doldurulur. Bu yün, fabrikanın da bulunduğu Devonshire kıyılarından gelmektedir.

Yün, yatak yapımında ideal bir malzemedir. Yumuşak, dayanıklı ve sıcak; bu özellikler de hayatınızı değiştirecek bir uyku için gerekli unsurlardır. Yün, kendine has özel yapısı sayesinde yazın serin, kışın ise sıcak ve rahat olmanızı sağlar.

Vispring'in deneyimli uyku uzmanı Dr Neil Stanley'e göre ortalama bir insan uykusunda yaklaşık 0.2 litre su kaybeder. Bu yüzden yatak yapımında kullanılan yün bu nemi uyku sırasında uykunuzu etkilemeden havaya karıştırır ve bu da temiz ve hijyenik bir uyku uyumanızı sağlar.

Yaylar
1,52 mm kalınlığında telden yapılan, 54mm çapında yaylar bağımsız paketler içine yerleştirilir ve petek şeklinde elle dizilir. Metrekarede yaklaşık 442 adet yay bulunur.

Yatak Bordürü
21 cm kalınlığındadır ve elde dikilen iki sıra özel kenar dikişi bulunur. 160x200 ve üzeri boyuttaki yatakların yan tarafında sekiz adet kulp vardır. Yatakların dört yanında hava delikleri bulunur. Kenarlar koruyucu pamuk dolguludur ve kalın dokulu kumaşla çevrilidir.

Dolgu Malzemeleri
Tüy geçirmez pamuklu ince bir kılıf içine doldurulmuş ve elle kendi üzerine iğnelenmiş at kılı üzerinde yaklaşık 1.000g/m2 yoğunluğunda örülmüş İngiliz yünü ve pamuk bulunur. Bunun üzerinde ise 1.200 g/m2 harmanlanmış İngiliz yünü ve pamuk kaplıdır. Bu malzemeler en kaliteli Belçika kumaşı ile kaplanıp keçe ponponlarla düğmelenir.

"Wool De Luxe" divan
Sıralı paket yay sistemi içerir. Bu sistem hareketlere karşı destekleyici bir rol oynayıp uyku sırasında partnerinizin hareketlerinden minimum etkilenmeniz için destek sağlar.

BENZER ÜRÜNLER

Vispring Vaatleri

En Rahat Uyku

Rahatlık değişik şekillerde sağlanır. Özel yapılan yayların sağladığı mükemmel destek, gerçek Shetland yünü, ipek, kaşmir gibi kaliteli dolguların sağladığı yumuşaklık ve elle düğmelenmiş yatakların lüks görüntüsü...

Vispring sizin için gerçekten neyin konforlu olduğunu anlamaya zaman ayırır ve uyku saatlerinizin kalitesini artıracak şekilde sunar.


İNCELE

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×