ASCOT

Sert yatak tercih edenler için ürettiğimiz Ascot’ta, zengin ve özel dolgu malzemeleri ile omurgaya destek veren dayanıklı flex spring sistemini bir arada kullandık.
levelshop
878 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
1.250 TL
878 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
949 TL
878 TL
878 TL
991 TL
916 TL
916 TL
1.107 TL
1.024 TL
1.024 TL
1.349 TL
1.248 TL
1.248 TL
1.440 TL
1.332 TL
1.332 TL
1.523 TL
1.409 TL
1.409 TL
1.748 TL
1.617 TL
1.617 TL
2.098 TL
1.941 TL
1.941 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Sağlam çelik yapısı ile uzun yıllar deforme olmadan kullanabileceğiniz flex spring teknolojisi ile ürettiğimiz Ascot modelimiz vücudunuzun doğal sırt eğrisini koruyarak size rahat bir uyku sunar.

Özel dolgu malzemeleri kullanarak sizler için konforlu ve ekonomik bir alternatif olan Ascot ile sert bir yatakta konforlu bir uyku çekersiniz.

İhtiyacınız olan rahatlığı sunan Ascot ile gece boyu rahat uyur, sabahları dinç uyanırsınız.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uyku Ürünleri

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken ortak amacımız uyku esnasında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek elastik özellikleri ile size uyum ve destek sağlayacak ürünler sunmaktır.

Tüm uyku ürünlerimizi üretirken nefes alarak sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan ve size konforlu bir uyku sunan malzemeler seçmeye özen gösterdik.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Flex Spring

Yatak sektöründe en çok kullanılan yay sistemlerinin başında flex spring teknolojisi gelmektedir. Flex spring teknolojisi kullanılan modellerimiz, vücut ağırlığınızı en iyi şekilde dağıtılarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlarken, daha konforlu bir şekilde uyumanıza yardımcı olurlar.

Flex spring, tepesi yuvarlak, kum saati formunda, düğümlü çelik telden üretilen yaydır. Çelik bir konstrüksiyon yardımıyla ve ısıl işlem görmesiyle formlarının bozulmaması ve uzun yıllar deforme olmadan korunması için birbirlerine sarmal tellerle bağlıdırlar.

Elastikiyeti ve dayanıklılığı bir arada sunan flex spring teknolojisi ile vücudunuzun belli bölgelerinde oluşan baskı dağıtılır ve yataktan daha dinç kalkmanız sağlanır.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×