SEPET 0
Amour YatakÖlçü Seç
Hızlı Kargo
%36
İNDİRİM

İçerisinde 20 cm kalınlığında doğal Talalay Lateks kullanılarak ürettilen Amour, gece boyunca bedeninize mükemmel destek verir. Amour’u sert yatak tercih edenler için Amour Firm, orta-sert sevenler için Amour Medium olarak üreterek farklı sertlik derecelerinde uyumak isteyenler için vazgeçilmez bir uyku konforu sağladık. Amour’u aynı yatakta ama ayrı konfor seviyelerinde uyumak isteyen çiftlere özel, aynı yüzeyde bir tarafı yumuşak bir tarafı sert olarak da üretebiliyoruz. Doğal Talalay Lateks sayesinde uyku esnasında çiftlerin hareketlerini iletmediğinden kesintisiz ve dilediğiniz gibi bir uykuya kavuşursunuz.

Garanti Süresi

2 YIL

AMOUR YATAK

cart
Stokta tükendi!
Planlanan Teslim Tarihi :

En prestijli yataklarımızın başında gelen Amour, size üstün uyku konforu sunmayı amaçlayarak tamamen Talalay Lateks kullanarak üretildi. Yatak yüksekliği: 22cm

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  Sert
  Orta
  Sert / Sert
  Orta / Orta
  Orta / Sert
  ADET
  20.630 TL
  13.200 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  ×
  SON BAKILAN
  ÜRÜNLER
  EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
  -