AMOUR

AMOUR...Mükemmel uyku keyfi, mükemmel uyum…
levellevelshop
8.938 TL’den Başlayan fiyatlarla
YATAK ÖLÇÜLERİ
11.400 TL
8.938 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
9.850 TL
9.120 TL
8.938 TL
10.710 TL
9.908 TL
9.710 TL
12.390 TL
11.472 TL
11.243 TL
14.080 TL
13.036 TL
12.776 TL
14.930 TL
13.818 TL
13.542 TL
15.770 TL
14.600 TL
14.308 TL
17.460 TL
16.164 TL
15.841 TL
20.840 TL
19.292 TL
18.907 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

En prestijli yataklarımızın başında gelen Amour’u size üstün uyku konforu sunmayı amaçlayarak tamamen Talalay Lateks bloğu kullanarak ürettik.

Toplam yatak yüksekliği 22 cm olan ve 20 cm kalınlığında doğal Talalay Lateks bloğu kullanarak ürettiğimiz Amour ile gece boyunca bedeninize mükemmel destek veren keyifli bir yatak tasarladık.

Amour’u sert yatak tercih edenler için Amour Firm, orta-sert sevenler için Amour Medium olarak üreterek farklı sertlik derecelerinde uyumak isteyenler için vazgeçilmez bir uyku konforu sağladık.

Amour’u aynı yatakta ama ayrı konfor seviyelerinde uyumak isteyen çiftlere özel, aynı yüzeyde bir tarafı yumuşak bir tarafı sert olarak da üretebiliyoruz.

Doğal Talalay Lateks bloğu sayesinde uyku esnasında çiftlerin hareketlerini iletmediğinden kesintisiz ve dilediğiniz gibi bir uykuya kavuşursunuz.

Doğallığından ödün vermeden özel olarak hazırlanan, %100 pamuklu hava alabilen kumaşı sayesinde terlemeyi minimum seviyeye düşüren Amour ile düşlediğiniz uyku keyfine kavuşursunuz.

Bu ürünü size özel ölçülerde de üretebiliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo Yastıklar

Üstün konfor, nefes alabilirlik ve lüks bir uyku hissi…

Rahat bir uyku için seçtiğiniz yatak ile birlikte yastık ve diğer uyku tamamlayıcılarını bir bütün olarak düşünmek gerekir. Vücudunuzu tam istediğiniz gibi destekleyen, ideal sertlikteki yatağınızda size uygun olmayan bir yastık ile uyumaya çalıştığınızda yatağınızdan da uykunuzdan da tam verim alamayabilirsiniz. Mükemmel bir uyku için size en uygun uyku ürünlerini seçtiğinizden emin olmalısınız.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×