SEPET 0

Yay Teknolojisi

Yay teknolojisini kullandığımız yataklarda amacımız dayanıklı, uzun yıllar deforme olmadan şeklini koruyarak kullanabileceğiniz, çeşitli sertlik seviyelerinde farklı model seçenekleri sunabilmektir.

Farklı kombinasyonlar ve teknolojiler ile kullanılabilen yay teknolojisi sizlere aradığınız konforu sunabilmemiz için bize geniş bir seçenek sunar. Sağlıklı bir uyku konforu sunabilmek, her ihtiyaca cevap verebilmek için farklı yay çeşitleri ve dizilimlerine sahip birbirinden farklı pek çok model üretiyoruz.

Her bedenin ihtiyaç duyduğu destek ve sertlik derecesi birbirinden farklıdır. Yay teknolojisi ile üretilen yaylı yataklarımızın ana temel ortak özelliği vücudunuza ve doğal bel eğrinize doğru desteği sağlayarak uyku konforunuzu arttırırken uzun yıllar deforme olmadan kullanabileceğiniz kaliteli yataklar üretmektir.

Yaylı yataklarımızda destek ve sertlik derecelerini belirleyen ana etken; kullanılan yayların çapları, kullanım sıklıkları ve kalınlıklarıdır.

Yay teknolojisi farklı kullanım seçenekleri ve kullanım amaçlarına göre kendi içerisinde farklı birçok alt teknolojiye ayrılmaktadır.

MARKALAR

×
SON BAKILAN
ÜRÜNLER
EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
-