SEPET 0

Talalay Embrace

Dünya’da ilk ve tek!

Yepyeni Bir Uyku Konforu: Talalay Embrace

Sevdiğiniz yatakta gömülme hissini en doğal haliyle sunan Talalay Embrace, aynı zamanda doğal Talalay Lateks’in tüm üstün karakteristik özelliklerini barındırır.

Embrace özgün bir teknolojidir çünkü visco elastik süngerin avantajlarını dayanıklı ve uzun ömürlü hava alabilen Talalay Lateks ile bir arada sunar. Yeni Talalay Embrace teknolojisi ile üretilen yataklarımız esnek yapıları sayesinde vücut şeklinizi alır ve sizi sarar.

Embrace, Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısına kavuşur, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturur. Açık hücre yapısı sayesinde uyku sırasında hava, nem ve ısı transferi yaparak bakteri oluşumunu ve terlemeyi önler.

Talalay Embrace en iyi bilinen viscoelastik süngerlerden 25 kat daha fazla nefes alabilir.

Farklı sertlik seviyelerinde yatağa gömülme hissi veren bu özgün Talalay Embrace teknolojisi sayesinde yatağınız vücudunuzun ağırlığına göre şekil alır, omurganızı destekler. Sağlıklı bir uyku ortamı yaratır. Kas ve bağlardaki baskıyı dengeleyerek uyku esnasında rahat hareket etmenizi sağlar.

Talalay Embrace’in en önemli özelliklerinden biri yatağa gömülme hissi vermesinin yanı sıra hem yumuşak ve hem de esnek olmasıdır. Üzerindeki ağırlığı daha iyi taşır, kolayca eski haline geri döner.

Vücut şeklini alan visco malzemeler tamamen elastik özellikte olmadıkları için vücut ısısıyla yavaş yavaş vücudun şeklini alır ve eski hallerine yavaş yavaş döner. Bu nedenle rahat hareket edemez, hareket ettiğinizde bazı bölgelerde çukurluk hissedersiniz. Embrace teknolojisi ile ürettiğimiz yataklarımızda ise uyku esansında rahat döner, rahat hareket edersiniz. Hızlıca eski formuna geri kavuştuğu için uyku kaliteniz bozulmaz.

Isıya duyarlı, vücudun şeklini alan diğer malzemeler moleküler yapılarıyla ısı enerjisini bünyesinde toplar ve tutar, nefes almaz. Bu sebeple çabuk ısınır ve terleme şikâyetlerine yol açar. Embrace’in açık hücre yapısı ile hava kanalından ter ve nem dışarı atılır, havalandırma sağlanır. Bu sayede toz akarları, bakteri ve mantar oluşumunu engeller, yatağınızın dayanıklılığını ve ömrünü uzatır.

Talalay üretim süreci ile üretilmiş olan Talalay Embrace blok ve homojen yapısı sayesinde çiftlerin hareketlerini birbirlerine iletmez ve kesintisiz bir uyku konforu sunar. Tüm üstün Talalay özellikleri gibi sessiz ve dayanıklıdır, uzun yıllar deforme olmadan size en üstün uyku konforunu sunmaya devam eder.

MARKALAR

×
SON BAKILAN
ÜRÜNLER
EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
-