SEPET 0

5 Zone Pocket Spring

Yataklarımızı üretirken aradığınız farklı konfor seviyelerini ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullandığımız diğer bir teknoloji de 5 zone pocket spring teknolojisidir.

5 zone pocket spring teknolojisi; farklı sertlikteki yayların ayrı kumaşların içerisine dikilerek birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği yay sistemidir. Her bir yayın ayrı kumaş içerisine dikilmesi daha sessiz olmasını, birbirlerine tellerle bağlı olmamaları da birbirlerinden bağımsız hareket etmelerini sağlar. Böylece bir yayın üzerine binen yük yanındaki diğer yayları etkilemediği için uyku esnasında çiftlerin hareketleri birbirlerini etkilemez.

Yatak üzerinde, baş, omuz, bel, kalça ve bacak olmak üzere vücut ağırlığının 5 farklı bölgeye eşit olarak dağılması için geliştirilen bu sistem; vücut ağırlığının yatak üzerindeki basıncını en aza indirerek yatağa eşit olarak dağıtılması sağlanır.

Vücut ağırlığını dengeli bir şekilde dağıtarak doğal sırt eğrisinin korumasını sağlayan 5 zone pocket spring teknolojisi; bedeninizin ve kaslarınızı rahatlamasını, yatağınızın uzun ömürlü olmasını, yıllarca ilk günkü dayanıklılıkta kullanılmasını sağlar.

MARKALAR

×
SON BAKILAN
ÜRÜNLER
EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
-