YÜN YORGAN

Yün yorgan %100 pamuklu kumaşı, Woolmark yünlü dolgu malzemesi ile hacimli ve hafiftir.
shopcart
720 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
EBAT
1.020 TL
720 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
780 TL
720 TL
720 TL
910 TL
840 TL
840 TL
1.070 TL
990 TL
990 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

Doğal bir ürün olan yün, nefes alır ve ısıyı eşit dağıtırken saf ve organik yapısından dolayı ciltte alerji yapmaz, vücuttaki nemi alır. Yün, vücuda diğer malzemelere oranla daha fazla ısı verir bu nedenle bedeninizi daha fazla ısıtır. Zor yıpranır ve uzun ömürlüdür.

.

BENZER ÜRÜNLER

Yün

Yün dünyanın en çok aranan ve en lüks doğal malzemelerden biridir. Nefes alabilen yün sentetik malzemelerden çok daha emicidir. Yüksek izolasyon özellikleri ile gündelik hayatımızın her anında bize eşlik eden yün, ayrıca hipoalerjeniktir.


İNCELE

Yün Yastık

Yün Yastık %100 pamuk kumaşı, Woolmark yünlü dolgu malzemesiyle boyun bölgesini en iyi şekilde destekler.

Doğal bir ürün olan yün, nefes alır ve ısıyı eşit dağıtırken saf ve organik yapısından dolayı ciltte alerji yapmaz, vücuttaki nemi alır ve terletmez. Yün, vücuda diğer malzemelere oranla daha fazla ısı verir bu nedenle bedeninizi daha fazla ısıtır.Zor yıpranır ve uzun ömürlüdür.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×