Golden Dream Yazlık Yorgan, %80 gıdık - %20 sırt tüyü karışımıyla sıcak tutar ve yumuşaktır. Tüylerin dışarı çıkmasını önleyen özel kumaşı sayesinde yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Uyku ortamınız serinse kışlık yorganın kalınlığı sizin için uygun olacaktır. Goldengoose kaz tüyü yorganlar doğal, hafif ve vücuda tam uyum sağlarken, nemi dengeler ve aradığınız uyku konforunu sunar.

Garanti Süresi

2 YIL

GOLDEN DREAMS KAZ TÜYÜ YORGAN-YAZLIK

cart
815 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut

%80 gıdık ve %20 sırt tüyü kullanılarak çok serin olmayan odalar için üretilen, kaz tüyünün yumuşaklığını, doğallığını ve sıcaklığını uykunuz boyunca hissedeceğiniz Golden Dreams yorganlar ile iyi uykular.

  YORGAN ÖLÇÜSÜ
  YORGAN İÇERİĞİ
  ADET
  1.630 TL
  815 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×