BAMBU YORGAN

Bambu Yorgan %100 pamuk kumaşı, bambu elyaf dolgusuyla ıslaklığı üzerine çekerek nem dengesini sağlar.
shopcart
686 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
EBAT
860 TL
686 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
750 TL
686 TL
686 TL
880 TL
811 TL
811 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

Bambu yorgan ve yastık ürünlerimiz; bambu ferahlığından vazgeçemeyenler ve bambunun nefes alabilen yapısı sayesinde doğal ve sağlıklı bir uyku ortamı arayanlar için idealdir. Nemi ve teri çekerek hava geçirgenliği sağlarken bedenin nefes almasına yardımcı olur. Vücut terini pamuktan daha hızlı emer, içerisindeki bambu kun maddesi sayesinde deride alerji yapmaz.

Uzun yıllar kullanımdan sonra da cilde dosttur.

BENZER ÜRÜNLER

Bambu Yastık

Bambu Yastık %100 pamuk kumaşı, bambu elyaf dolgusuyla ıslaklığı üzerine çekerek nem dengesini sağlar.

Bambu yorgan ve yastık ürünlerimiz; bambu ferahlığından vazgeçemeyenler ve bambunun nefes alabilen yapısı sayesinde doğal ve sağlıklı bir uyku ortamı arayanlar için idealdir.Nemi ve teri çekerek hava geçirgenliği sağlarken bedenin nefes almasına yardımcı olur.Vücut terini pamuktan daha hızlı emer, içerisindeki bambu kun maddesi sayesinde deride alerji yapmaz.

Uzun yıllar kullanımdan sonra da cilde dosttur.


İNCELE

Bambu

Bambu; bitkisinin lifinden elde ederek kullandığımız doğal bir malzemedir. Çevre dostu sürdürülebilir bir kaynak olmasının yanı sıra yumuşak ve son derece nemi emici bir özelliğe sahiptir.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×