Relax Ped, mevcut yatakların yüksekliğini arttırmak ve/veya sertlik derecesini değiştirmek için kullanılabilir. Örme kumaşı sayesinde, hijyenik ve nefes alabilir yapısıyla sağlıklı bir uyku ortamı sunar. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Deforme olmadan uzun yıllar farklı yataklarda ve zeminlerde kullanılabilir.

Garanti Süresi

2 YIL

RELAX KONFOR PED

cart
1.175 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta tükendi!

Relax Ped, mevcut yatakların yüksekliğini arttırmak ve/veya sertlik derecesini değiştirmek için kullanılabiir. Yüksekliği 10 cm'dir.

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  1.680 TL
  1.175 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×