Yatak pedleri genel olarak mevcut yatakların yüksekliğini arttırmak ve sertlik derecesini değiştirmek için kullanılırken Dunlopper pedimiz bu özelliklerin yanında üstün Talalay Lateks yapısı ile vücudunuzdaki baskıyı dengeli bir şekilde dağıtarak destekler, size daha sağlıklı bir uyku ortamı sunar.Doğal Talalay Lateks’in açık hücreli yapısı hijyenik ve sağlıklı bir uyku sunmanın yanı sıra hava ve nem transferi yaparak nefes alır, serin kalmanızı sağlar. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Deforme olmadan uzun yıllar farklı yataklarda ve zeminlerde kullanabilirsiniz.

Garanti Süresi

2 YIL

DUNLOPPER PED

cart
2.235 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta tükendi!

%100 doğal Talalay Lateks’ten ürettiğimiz Dunlopper ped ile kendinizi yeni bir yatakta uyuyor gibi hissedeceksiniz. Yatağınızı daha konforlu ve sağlıklı bir hale getirmek için kullanabileceğiniz Dunlopper pedimiz tüm üstün Talalay Lateks özelliklerini taşır. Açık hücreli yapısı sayesinde Talalay Lateks yataklarımız ile aynı özellikleri göstererek size daha konforlu bir uyku ortamı sunar. Ped yüksekliği: 8cm

  ÜRÜN ÖLÇÜSÜ
  SERTLİK DERECESİ
  ADET
  2.800 TL
  2.235 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×