SERENITY DEEP

Doğal ve sağlıklı bir uyku için %100 Talalay Lateks malzemeden üretilen Serenity Deep, orta sertlik derecesi ile size mükemmel bir uyku sunar.
shopcart
405 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
UYKU GRUBU ÖLÇÜ
580 TL
405 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
440 TL
405 TL
405 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

Serenity Deep yastığımız baş ve boyun bölgenizi dengeli bir şekilde desteklerken omurganızın aynı hizaya gelmesine yardımcı olur, ekstra konfor verir.

Uyurken gece kaç defa döndüğümüze inanamazsınız. İyi bir yatak gibi yastık da sadece size ihtiyacınız olan desteği vermekle kalmayıp, uyku sırasındaki hareketlerinize de uyum sağlayabilmeli. Uyku esnasında rahat hareket edemezseniz uykunuzun derinliği ve kalitesi etkilenebilir, yeteri kadar dinlenmemiş bir şekilde uyanabilirsiniz. Serenity Deep yastığımız, Talalay Lateks’in üstün özellikleri ile başınıza ve boynunuza tam adapte olarak uyku esnasındaki tüm hareketlerinize uyum gösterir, dönüşlerinizi kolaylaştırır.

Doğal bir malzeme olan Talalay Lateks’in açık hücre yapısı sayesinde nem ve hava transferi yaparak nefes alabilen Serenity Deep, tencel ve nefes alabilen kılıfı ile aradığınız doğallığı tamamlar.

Uyku esnasında yan yatmayı seviyorsanız bu yastık tam sizin için.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo yataklar

Dünyanın lateks uzmanı olarak bilinen Dunlopillo, 1929 yılında kurulmuş ve dünyanın en kaliteli doğal lateksini yani doğal Talalay Lateks’i üreten İngiliz kökenli bir firmadır.

Dunlopillo'nun doğal Talalay Lateks’i uzun ve dikkatli bir işlemle üretilen, standart latekse göre daha dayanıklı, daha esnek ve daha yüksek hava transferi sağlayan lateks çeşididir. Benzersiz bir uyku konforu sunan Dunlopillo, bedeninizi her noktadan desteklerken açık hücre yapısı sayesinde hava, ısı ve nem transferi sağlar.

Doğal Talalay Lateks’in hareketi iletmeyen özelliği, farklı fiziksel özelliklere ve uyku pozisyonuna sahip çiftlerin bile birbirlerini rahatsız etmeden gece boyunca derin bir uykuya kavuşmasını sağlar.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×