CONTOUR

Contour yastıklarımızı özellikle boyun ağrısı çekenler için doğal bir malzeme olan Talalay Lateks’ten üreterek tüm üstün özelliklerine ergonomik şeklini ve doğallığı da ekledik.
shopcart
625 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
UYKU GRUBU ÖLÇÜ
790 TL
625 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
680 TL
625 TL
625 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

Özellikle boyun ağrısı çekenler için özel olarak üretilen Contour yastıklarımız size rahat bir uyku sunabilmek için boynunuza destek veren iki farklı yüksekliğe sahiptir. Bu yükseklik farkı ile omuz-boyun mesafesi dikkate alınarak boyun ve baş bölgenize uygulanan basınç dengeli bir şekilde azaltılır. Contour yastığımız özel yapısı ile anatomik boyun formunuza uyum sağlayarak ihtiyacınız olan desteği verir ve kaslarınızı rahatlatır.

Doğal Talalay Lateks’in açık hücre yapısı sayesinde %100 hava alabilen Contour, tencel kumaşı ile aradığınız doğallığı tamamlar ve size ekstra konforlu bir uyku ortamı sunar.

Hava transfer yapabilen, yıkanabilen, dayanıklı ve deforme olmadan uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Contour yastığımız sırt üstü yatanlar için rahat bir uyku sunar.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo yataklar

Dünyanın lateks uzmanı olarak bilinen Dunlopillo, 1929 yılında kurulmuş ve dünyanın en kaliteli doğal lateksini yani doğal Talalay Lateks’i üreten İngiliz kökenli bir firmadır.

Dunlopillo'nun doğal Talalay Lateks’i uzun ve dikkatli bir işlemle üretilen, standart latekse göre daha dayanıklı, daha esnek ve daha yüksek hava transferi sağlayan lateks çeşididir. Benzersiz bir uyku konforu sunan Dunlopillo, bedeninizi her noktadan desteklerken açık hücre yapısı sayesinde hava, ısı ve nem transferi sağlar.

Doğal Talalay Lateks’in hareketi iletmeyen özelliği, farklı fiziksel özelliklere ve uyku pozisyonuna sahip çiftlerin bile birbirlerini rahatsız etmeden gece boyunca derin bir uykuya kavuşmasını sağlar.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×