Boyun yastığı, uyku kalitesine ve rahatlığına önem verenler için üstün teknolojiyle dizayn edilmiştir. Seyahat ve yolculuk için idealdir. Akıllı sünger teknolojisi sayesinde omurganın doğal yapısını destekler, boyun ağrılarını azaltıp, rahat bir uyku sunar. Toz akarlarına karşı direnç gösterir, alerjisi olan kişilere önerilir. Thermo Cool kılıf, hava alır, ideal sıcaklığı sağlar. Terletmez. 40 C'de yıkanabilir.

Garanti Süresi

2 YIL

BOYUN YASTIĞI

cart
126 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut

Boyun yastığı, uyku kalitesine ve rahatlığına önem verenler için üstün teknolojiyle dizayn edilmiştir. Seyahat ve yolculuk için idealdir.

  ADET
  180 TL
  126 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×