Doğal bir ürün olan yün, nefes alır ve ısıyı eşit dağıtır. Saf ve organik yapısından dolayı ciltte alerji yapmaz, vücuttaki nemi alır. Yün, vücuda diğer malzemelere oranla daha fazla ısı verir. Zor yıpranır ve uzun ömürlüdür.

Garanti Süresi

2 YIL

YÜN ALEZ - FİTTED

cart
180 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut

Yün Alez, yatağınızı kirlenmeye karşı korurken, içerdiği Woolmark yün ile hava sirkülasyonu sağlar ve ısı dengenizi korur.

  ALEZ ÖLÇÜSÜ
  ALEZ İÇERİĞİ
  ADET
  360 TL
  180 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×