ABD'de ve Avrupa'da doktorlar tarafından en çok tavsiye edilen, dünyada en çok satılan anti-mite kumaştır (Microair®Pristine®). NASA mühendisleri tarafından geliştirilen tek kumaştır (Pristine®). Sertifikalı, patentli ve klinik çalışmalıdır. Akar, kedi ve köpek alerjenlerine karşı etkilidir. Mantar, bakteri ve küf oluşmasını engeller. Kötü kokuların oluşmasını engeller. Bütün alerjik bünyeler için uygundur. Yüksek derecede hava geçirgenliği sağlar. Lateks dahil her çeşit yastığa uygundur. Dikişleri özel anti-mite kumaşı ile kaplanmıştır.

Garanti Süresi

2 YIL

ANTİ ALERJİK YASTIK KILIFI

cart
75 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut

ABD'de ve Avrupa'da doktorlar tarafından en çok tercih edilen Anti-alerjik yastık kılıfları, tüm alerjik bünyeler için uygundur. Uykunuzda üstün rahatlık sağlar. Terletmez. Yumuşaktır.

  ALEZ ÖLÇÜSÜ
  ALEZ İÇERİĞİ
  ADET
  90 TL
  75 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×