SEPET 0

İşlem Rehberi

www.altinyatak.com.tr web sitemizin işlem rehberine hoş geldiniz. Size daha iyi hizmet sunabilmek için hazırladığımız işlem rehberimiz ile online satış adımlarımızı daha iyi takip edebilir ve siparişlerinizi kontrol ederek tamamlayabilirsiniz.

1 - Ürünleri seçin ve sepete ekleyin.

www.altinyatak.com.tr sitemiz üzerinde ürünlerimizi detaylı olarak inceleyerek online satışa açık ürünlerimizden beğendiğiniz ürünü renk, ölçü ve adedini seçerek sepetinize ekleyin.

2 - Sepetinize giderek seçtiğiniz ürünleri kontrol edin.

Sepetinize eklediğiniz ürünün seçtiğiniz adet, ölçü, renk gibi özelliklerini kontrol ederek doğruluğundan emin olarak teslimat seçimi adımına “ödeme tamamla” butonuna tıklayarak geçin.

3 - Teslimat ve Fatura Adresinizi belirleyin.

Teslimat adresi ve fatura adresi olarak daha önce kaydettiğiniz adresi ve/veya adresleri seçin ya da yeni adres ve/veya adresler ekleyin. Siparişiniz kargoya verilmeden önce bu alana geri dönerek adres değişikliği yapabileceğinizi unutmayın.

4 - Kargo firması seçiniz.

Size sunulan kargo şirketini belirtilen ödeme şartlarını kontrol ederek seçiniz.

5 - Sipariş özetinizi, teslimat ve fatura adreslerinizi kontrol edin ve ödeme yönteminizi seçin.

Ödeme yapmadan önce sipariş özetinizi; seçtiğiniz ürünlerin ebat, renk, ölçü ve tutarlarını ayrıca teslimat ve fatura adreslerinizin doğruluğunu kontrol ettikten sonra siparişinizi onaylayarak size sunulan kredi kartı ile ödeme ya da Havale/EFT ödeme gibi alternatiflerden birini seçin.

6 - Ödemeyi tamamlayarak siparişinizi onaylayın.

Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretlemenizin ardından ödeme seçeneklerinden birini seçerek “Ödemeyi Tamamla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

MARKALAR

×
SON BAKILAN
ÜRÜNLER
EN SON GEZİLEN ÜRÜNLER
-