DUNLOPILLO

Dünyanın lateks uzmanı olarak bilinen Dunlopillo, 1929 yılında kurulmuş ve dünyanın en kaliteli doğal lateksini yani doğal Talalay Lateks’i üreten İngiliz kökenli bir firmadır.

Dunlopillo'nun doğal Talalay Lateks’i uzun ve dikkatli bir işlemle üretilen, standart latekse göre daha dayanıklı, daha esnek ve daha yüksek hava transferi sağlayan lateks çeşididir. Benzersiz bir uyku konforu sunan Dunlopillo, bedeninizi her noktadan desteklerken açık hücre yapısı sayesinde hava, ısı ve nem transferi sağlar.

Doğal Talalay Lateks’in hareketi iletmeyen özelliği, farklı fiziksel özelliklere ve uyku pozisyonuna sahip çiftlerin bile birbirlerini rahatsız etmeden gece boyunca derin bir uykuya kavuşmasını sağlar.

1998 yılından bu yana Dunlopillo’nun Türkiye’de lisanslı üretim hakkına sahip tek yetkili distribütörüz.

Dunlopillo Talalay Lateks Hakkında

Araştırmacı Mr. E. A. Murphy, 1929 yılında kauçuk ağacının öz sütünden, dinlenme ve rahatlık konusundaki anlayışı temelden değiştiren doğal Dunlopillo Lateks’i üretti. Malezya platosundaki, yetişmiş kauçuk ağaçlarından elde edilen bu süt son derece rahat, sağlıklı uyku sistemleri yapmak için ideal bir malzemedir. Dunlopillo Lateks’in en önemli sırrı ise tümüyle Talalay sistemiyle yaratılmış olmasında saklıdır.

Doğal Dunlopillo Lateks, kalem biçimindeki borucuklara iğnelerin yerleştirilmesiyle üretilir. Lateksin açık hücre yapısı sayesinde dayanıklılık ve esneklik sağlar, mükemmel bir havalandırma sistemi oluşturup nefes almasını sağlar.

Uygun fiziksel özelliklerin sağlanması için, üretim sırasında özel bir işlemle yıkanır. Bu işlem doğal Dunlopillo Lateks’i dünyanın en sağlam yatak ve yastık materyali haline getirir.

Dunlopillo Talalay Lateks Yatakların:

  • Formu bozulmaz.
  • Vücudunuz için gereken mükemmel konforu ve sırt desteği sağlar.
  • Doğal Lateks’in gözenekleri yatağı havalandırarak, vücudunuzun nem dengesini korur ve terlemeyi azaltır.
  • Açık hücre yapısı sayesinde bakteri oluşumuna uygun ortam yaratmaz.
  • Sessizdir, gıcırdamaz.
  • Doğal Lateks yapısı ile sadece ağırlığınızın geldiği yer vücudunuzun formunu aldığı için partnerinizi rahatsız etmeden hareket edebilirsiniz.
  • Konfor, biçim ve ebat konusunda pek çok seçeneği vardır.

MARKALAR

×