PINNACLE 35T 512

Üçlü, Ortası Katlanan TV Koltuğu
shop
16.689 TL’den Başlayan fiyatlarla
DÖŞEME
21.290 TL
16.689 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
18.400 TL
17.029 TL
16.689 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Ürün stoklarımız ve renk seçeneklerimiz için lütfen mağazalarımızla iletişime geçiniz.

BENZER ÜRÜNLER

Patentli La-Z-Boy Mekanizması

  1. Çıkartılabilen kilitli, sırt parçası
  2. En yüksek kalitede minder
  3. En elastik dolgu
  4. Kademeli geri yaslanma
  5. Aşınma testinden geçmiş kumaş
  6. Üstün kalite kontrolü
  7. 3 kademeli ayak desteği
  8. Son teknoloji konstrüksiyon


İNCELE

10T512 Pinnacle


La-Z-Boy’un en çok rağbet gören modellerinin başında gelen 512 Pinnacle modelimiz ile benzersiz La-Z-Boy rahatlığına kavuşursunuz. Arkaya yaslanmanızı sağlayan patentli mekanizmalarımız ile özel olarak tasarlanan ve en iyi malzemeler kullanarak ürettiğimiz 512 Pinnacle modelimizin kanal dikişli ayrıntıları ile sırt ve bel bölgenizin desteklendiğini hissedersiniz. 16 ayrı kademede geri yaslanma özelliğine ek birbirinden bağımsız olarak kullanabileceğiniz 3 kademeli ayak desteği ile konforun ve desteğin keyfini çıkarın.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×