La-Z-Boy'un liftli modeli size zahmetsiz ayağa kalkma ve oturma kolaylığı sağlarken, sırt kısmının yatma özelliği ise eşsiz bir rahatlık sunar. La-Z-Boy koltuklar, ayak desteği, bel ve sırt kısmındaki özel dolgular sayesinde maksimum konfor sağlar. 100.000 kez açma-kapama testini geçen mekanizma 10 yıl garanti ile gelirken solma, aşınma ve yıpranma testlerinden geçen kumaşları ile de uzun yıllar güzelliğini muhafaza eder.

Garanti Süresi

2 YIL GENEL

1LT859 GRAND EDEN LİFTLİ TV KOLTUĞU

cart
15.990 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta tükendi!

La-Z-Boy TV koltuklarının mucidi, 10 sene mekanizma garantisi ile dünyanın en çok tercih edilen TV koltuğu markasıdır. Üstün kaliteli malzemeleri ile sırt, bel ve ayak desteği sağlayarak size eşsiz bir konfor sunar. Kumada ile kontrol edilebilmesi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

  1LT859 Grand Eden Liftli TV Koltuğu
  Kumaş - Caesar Füme
  A520050
  Kumaş - Caesar Füme
  1LT859 Grand Eden Liftli TV Koltuğu
  Kumaş - Caesar Lacivert
  A520086
  Kumaş - Caesar Lacivert
  1LT859 Grand Eden Liftli TV Koltuğu
  Kumaş - Dimples Füme
  C957650
  Kumaş - Dimples Füme
  ADET
  19.990 TL
  15.990 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×