Kızaklı mekanizması sayesinde öne kayarak açılır. Size eşsiz rahatlık sunarken aynı anda yer tasarrufu sağlar. La-Z-Boy koltuklar ayak desteği, bel ve sırt kısmındaki özel dolgular sayesinde maksimum konfor sağlar. La-Z-Boy üstün kalitedeki malzemelerle bu konforunu çok uzun yıllar korur. 100.000 kez açma-kapama testini geçen mekanizma 10 yıl garanti ile gelirken solma, aşınma ve yıpranma testlerinden geçen kumaşları ile de uzun yıllar güzelliğini muhafaza eder.

Garanti Süresi

2 YIL GENEL 10 YIL MEKANİZMA GARANTİ

16T704 NORA DUVARDAN AÇILAN TV KOLTUĞU

cart
5.290 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut

La-Z-Boy TV koltuklarının mucidi, 10 sene mekanizma garantisi ile dünyanın en çok tercih edilen TV koltuğu markasıdır. Üstün kaliteli malzemeleri ile sırt, bel ve ayak desteği sağlayarak size eşsiz bir konfor sunar.

  16T704 Nora Duvardan Açılan TV Koltuğu
  Kumaş - Muse Devetüyü
  AA521946
  Kumaş - Muse Devetüyü
  16T704 Nora Duvardan Açılan TV Koltuğu
  Kumaş - Muse Kahve
  AA521977
  Kumaş - Muse Kahve
  ADET
  6.620 TL
  5.290 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×