NORA
10T 704
4.290 TL
3.286 TL
PINNACLE
10T 512
7.270 TL
4.567 TL

La-Z-Boy’dan Kışa Özel Kampanya

Şimdi dünyanın en çok tercih edilen TV koltuğu markası La-Z-Boy’dan, Nora ve Pinnacle modellerinde Kışa özel kampanya. Bu müthiş fiyatları kaçırmayın. Üstelik kampanyaya şimdi kayıt olursanız, La-Z-Boy logolu yastığımız da bizden hediye.

Neden La-Z-Boy TV koltukları

10 Yıl Mekanizma Garantisi

Patentli La-Z-Boy Mekanizması

Dünyanın En Çok Tercih Edilen TV Koltuğu Markası

Tam Vücut ve Bel Desteği

Hediye Yastığınız burada!

La-Z-Boy logolu Yastık Hediyenizi kaçırmamak için hemen kampanyaya kayıt olun, size kampanya ile ilgili detaylı bilgileri, ve yastığınız için hediye kodunuzu hemen iletelim. Bize e-posta adresinizi bırakmanız yeterli, veya biz sizi arayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgi verebiliriz.

Avantajlı Fiyatlar İçin Hemen Kayıt Olun

Eşsiz özellikler

Sadece La-Z-Boy TV koltuklarında bulabileceğiniz özellikler:

Sizi Mağazalarımıza bekliyoruz…

Tüm renk ve model seçenekleri görebilmeniz, ve bu eşsiz konforu deneyimlemeniz için size Altın Yatak mağazalarına bekliyoruz.

Neden La-Z-Boy TV koltukları diğerlerine benzemez.

Bizi takipte kalın

Benzer kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi takipte kalın

Neden La-Z-Boy TV koltukları diğerlerine benzemez.

DÜNDEN BUGÜNE
LA-Z-BOY
LA-Z-BOY'UN HİKAYESİ "GERÇEKLEŞEN BİR AMERİKAN RÜYASI"

1927 yılında Amerikalı Edward Knabush ve Edwin Shoemaker kuzenler “doğal dinlenme” düşüncesiyle tasarladıkları ağaç latalı ve katlanır, veranda sandalyeleriyle yola çıkarak dünyanın ilk sallanan recliner koltuğunu ürettiler.

1929 yılında sandalyelerini kumaşlarla kaplayarak koltuk tasarımlarını tamamladılar. Sıra koltuklara isim vermeye geldiğinde ortaklar bir yarışma düzenlendiler. Yarışma sonucunda koltuklar La-Z-Boy (tembel çocuk) ismini aldı. 1961’de La-Z-Boy tarihin kaderini değiştirecek, hem sallanıp hem de yatabilen yepyeni bir koltuk olan “Reclina Rocker”ı üretti. Dünyanın ilk sallanan koltuğu La-Z-Boy, yaklaşık 90 yıldır sayısız stillerde ürettiği koltuklar ile başta Amerika olmak üzere dünya çapında tanınan ve bilinen bir marka haline geldi.

BENZERSİZ
La-Z-Boy® TV Koltuğu

Sadece orjinal La-Z-Boy koltuklar, öncelikle konforunuz için üretilir; üstün kalite ile yıllarca dayanır. Her La-Z-Boy koltuk, arkaya yaslanmanızı sağlayan patentli mekanizmalarımızla özel olarak tasarlanır ve en iyi malzemeler kullanılarak üretilir. Ayağı açılıp sırtı yatabilen, sallanan koltukların standardını süphesiz ki dünyada biz belirliyoruz.

MARKALAR

×